Szkolenia

Współpracowałem z wieloma czołowymi firmami na rynku polskim.

100

Współpracujących firm

1000

Dni szkoleniowych i konsultingowych

4000

Zadowolonych uczestników

Przez kilkanaście lat pracy biznesowej tworzyłem, współtworzyłem, wdrażałem i realizowałem strategie marketingowe i sprzedażowe dla różnych kategorii produktowych i różnych kanałów sprzedaży. Moje doświadczenie obejmuje również pracę w ramach międzynarodowego zespołu, którego zadaniem było kreowanie strategii marketingowej dla jednej z marek międzynarodowych obecnej w kilkunastu krajach Europy, dzięki czemu wiem jak odpowiednio dopasować działania z uwzględnieniem specyfiki konkretnych rynków. Tworzyłem i zarządzałem działem sprzedaży i trade marketingu.

Współpracując ze mną masz pewność, że wiedza z której korzystasz jest wiedzą z jednej strony praktyczną, z drugiej ugruntowaną szeroką i wieloletnią edukacją.

Prowadziłem szkolenia dla wielu liczących się przedsiębiorstw na rynku. Przeprowadziłem, w trakcie trwania mojej pracy zawodowej, szereg szkoleń, w szczególności skierowanych do zespołów sprzedaży firm farmaceutycznych (KAM, Kierownicy Regionalni, Przedstawiciele Handlowi), oraz aptek gdzie szkolę Kupców, Category Managerów i kierowników aptek. Jestem autorem wyspecjalizowanego programu szkoleniowego dla farmaceutów I-go stołu, którego realizacja skutecznie zwiększa efektywność sprzedażową.

Występowałem na wielu konferencjach jak również jestem autorem publikacji w prasie branżowej. Współpracuję z Okręgowymi Izbami Aptekarskimi, którym dostarczam szkolenia on-line, punktowane punktami edukacyjnymi “miękkimi”.

Ukończyłem magisterskie studia pedagogiczne oraz podyplomowe studia menedżerskie Executive MBA Instytutu Ekonomii Polskiej Akademii Nauk. Zestawienie wykształcenia pedagogicznego i biznesowego oraz wieloletnie doświadczenie, stanowi mocny fundament moich umiejętności menedżerskich i trenerskich.

Zastanawiasz się czy warto ze mną pracować?

Oto odpowiedź na Twoje pytanie:

5,54

Średnia ocen z anonimowych ankiet poszkoleniowych
z sześciu pytań oceniających różne aspekty szkolenia.

5,83

Średnia ocen odpowiadających na pytanie:
Jak oceniasz wiedzę i przygotowanie merytoryczne trenera?

5,80

Średnia ocen odpowiadających na pytanie:
Jak oceniasz poziom kompetencji Trenera w zakresie prowadzonego szkolenia?

Uczestnicy szkoleń oceniali w skali 1-6,
gdzie cyfra 1 oznacza skrajnie niską ocenę, a cyfra 6 ocenę najwyższą.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną!