Referencje

Współpracowałem z wieloma czołowymi firmami na rynku polskim.

Przez kilkanaście lat pracy biznesowej tworzyłem, współtworzyłem, wdrażałem i realizowałem strategie marketingowe i sprzedażowe dla różnych kategorii produktowych i różnych kanałów sprzedaży. Moje doświadczenie obejmuje również pracę w ramach międzynarodowego zespołu, którego zadaniem było kreowanie strategii marketingowej dla jednej z marek międzynarodowych obecnej w kilkunastu krajach europy, dzięki czemu wiem jak odpowiednio dopasować działania z uwzględnieniem specyfiki konkretnych rynków. Tworzyłem i zarządzałem działem sprzedaży i trade marketingu.

Współpracując ze mną masz pewność, że wiedza z której korzystasz jest wiedzą z jednej strony praktyczną, z drugiej ugruntowaną szeroką i wieloletnią edukacją.

Moje referencje:

Chcę zarekomendować Krzysztofa jako świetnego szkoleniowca. Miałem przyjemność współpracować z nim podczas mojej pracy dla SIGVARIS SA. Krzysztof jest profesjonalistą w każdym calu: zawsze przygotowany, z olbrzymią znajomością rynku aptecznego, w szczególności współpracy z sieciami aptecznymi, zarządzania kategoriami w aptece. Szkolenia przez niego prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym a ponadto przebiegają w fajnej, przyjacielskiej atmosferze. Gorąco polecam jego usługi i książki! Wszystkim, którzy działają na rynku aptecznym, zarówno dostawcom, jak i właścicielom aptek/sieci aptek.

Cezary KołodziejczykCo-Owner Moblo Factory Ltd.

Krzysztofa rekomenduję jako jednego z najlepszych trenerów jakiego spotkałem na swojej drodze. Człowiek pełen pasji, ambicji, a przede wszystkim ktoś, kto potrafi spojrzeć na biznes chyba z każdej możliwej strony. Świetny mentor i doradca.

Krzysiek, zdecydowanie każdemu chętnie polecę Twoją osobę. Wiedza, doświadczenie, przygotowanie, entuzjazm połączony ze skromnością to mieszanka jak dla mnie idealna!

Mariusz PyszkowskiCountry Sales Manager, Medela

Z Krzyśkiem znamy się od kilku lat. Na początku naszej znajomości, gdy tworzyłem dział przedstawicieli farmaceutycznych, szukałem osoby, która ma doświadczenie z dwóch stron - zarówno w pracy u producenta, jak i klienta - sieci aptecznej. Krzysiek jako jedyny je miał a co więcej, był otwarty na moje potrzeby dostosowania programu szkoleniowego dla nowych przedstawicieli, którzy nie mieli doświadczenia w farmacji. Nie jest to takie oczywiste, bo spotkałem się wówczas z zupełnie odmiennym podejściem w trakcie rozmów z innymi szkoleniowcami. Później wielokrotnie siadaliśmy i dyskutowaliśmy, co można zrobić lepiej. Krzysztof jest otwarty na feedback. Polecam współpracę z Krzyśkiem. Profesjonalista w każdym calu. Nie wszystko wycenia na pieniądze, a to dla mnie ważne, bo sam wyznaję taką zasadę - lubię pomagać. To, co jeszcze cenię u Krzysztofa to fakt, że się rozwija i nie stoi w miejscu. Wystarczy spojrzeć na jego profil, a tą wartość widać.

Michał NeznalSales Manager OTC Line; Thea Pharma Poland

Od lipca 2017r wraz z Panem, Krzysztofem Pytlem - Interim Managerem, realizujemy projekty mające na celu sprawne wdrożenie i zwiększenie efektywności pracy w aptekach Przedstawicieli Farmaceutycznych. Rezultaty pozwoliły podjąć decyzję o powiększeniu działu OTC, współpraca zaś z w/w została przedłużona na 2018 i 2019 r.

Pana Krzysztofa cechuje pełen profesjonalizm w działaniu, łatwość przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej adresowanej do zróżnicowanych grup odbiorców różnej wielkości. Charakteryzuje się także dużym naciskiem i rozumieniem znaczenia konstruktywnej informacji zwrotnej, monitoringu stopnia wdrożenia wiedzy przekazywanej podczas szkoleń i budową rekomendacji dalszych działań w oparciu o stan faktyczny. Współpracę kontynuujemy w roku 2020, wspólnie stawiając czoła wyzwaniom biznesowym w okresie transformacji digitalowej ery pandemii.

Biorąc pod uwagę powyższe, rekomenduję współpracę z nim zarówno w procesach szkoleniowych, coachingowych, mentoringowych, jak również jako wsparcie w planowaniu strategicznego rozwoju Działu Sprzedaży, rekrutacji i wdrożeniu nowych Przedstawicieli Farmaceutycznych czy Specjalistów ds. Sieci Aptecznych.

Wojciech TraczDyrektor Sprzedaży, Thea Polska Sp. z o.o.

Witam, ja korzystałem z usług szkoleniowych Pana Krzysztofa Pytel w ramach serii szkoleń dla sieci aptek Dr. Optima. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Merytoryczny, doskonale przygotowany, świetny kontakt z uczestnikami, a przede wszystkim połączenie wiedzy merytorycznej z praktyką, co jest niezwykle istotne. Na szkoleniach podawane były same konkrety.

Sławomir BłażejczykDyrektor Marketingu, Sieć Aptek Dr. Optima

Miałem przyjemność pracować z Krzysztofem w zarówno w projektach szkoleniowych jak i consultingowych. W obydwu wykazywał się dogłębną znajomością tematów zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Jest dobrym i przekonującym mówcą przyciągającym uwagę słuchaczy a podczas szkoleń potrafi zarówno dać rozwiązania jak i pobudzić grupę słuchaczy do wypracowania swoich własnych. Polecam osobom szukającym wsparcia w całej rozciągłości opisanych przez Krzysztofa w jego profilu tematów.

Konrad IrzykSales & Pharmacy Business Development Manager, Paul Hartmann Polska sp. z o.o.

Pan Krzysztof Pytel, zrealizował w firmie Cosmedica sp zoo, cykl 5 jednodniowych szkoleń z zakresu umiejętności sprzedażowych dla magistrów i techników farmacji zatrudnionych w sieci aptek Cosmedica. Samo szkolenie, jego zawartość merytoryczna, jak i umiejętności trenerskie Pana Krzysztofa zostały bardzo wysoko ocenione przez wszystkich uczestników szkolenia. Materiały szkoleniowe były starannie przygotowane i zawierały informacje, które pomogą uczestnikom sprawdzić w praktyce zdobytą na szkoleniu wiedzę. Raport poszkoleniowy, który otrzymałam od Pana Krzysztofa zawierał szereg dodatkowych informacji i sugestii dotyczących grup szkoleniowych, a także zgłaszanych przez uczestników wątpliwości i pytań związanych z pracą w sieci.

Zdecydowanie rekomenduję Pana Krzysztofa jako trenera z dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą, zarówno z zakresu technik sprzedaży, jak i realiów pracy w branży farmaceutycznej, oraz bardzo pozytywnym nastawieniem, którym zaraża uczestników szkoleń.

Iga KoziełPartner Biznesowy ds. Zasobów Ludzkich, Sieć Aptek Cosmedica

Pan Krzysztof Pytel realizował dla naszej firmy projekt przygotowania strategii marketingowo-sprzedażowej. Celem projektu było przygotowanie firmy do wprowadzenia produktów marki "Polska Róża", do obrotu na rynku farmaceutycznym. W trakcie realizacji projektu p. Krzysztof wykazał się pełnym zaangażowaniem jak również doskonałym rozeznaniem i znajomością rynku farmaceutycznego, zarówno w obszarze sprzedaży jak i marketingu. Przygotowany przez niego projekt jest komplementarny i w pełni obejmuje wszystkie elementy, niezbędne do przyszłej realizacji celu jaki stawia sobie na przyszłość nasza firma. Efektem działań p. Krzysztofa były również wstępne rozmowy z potencjalnymi partnerami hurtowymi i detalicznymi działającymi na rynku farmaceutycznym. Przeprowadzone rozmowy potwierdzają, że przygotowany projekt pozwoli na realizację planów rozwojowych firmy. Pan Krzysztof zainicjował również rozmowy z inwestorem zainteresowanym wsparciem dalszego rozwoju firmy. Polecam p. Krzysztofa Pytel jako efektywnego i skutecznego menadżera

inż. Ernest MichalskiWłaściciel, Polska Róża

Firma McHayes&StewardGroup w terminie 20-21.11.2014r. realizowała szkolenie, którego tematem były "Tajniki współpracy z sieciami aptek". Osobą szkolącą był Pan Krzysztof Pytel. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, było ciekawe i bardzo przydatne. Trener bardzo rzetelnie podchodził do uczestników oraz potrafił zaangażować ich do aktywnego uczestnictwa w różnego rodzaju dyskusjach, które prowadziły do bardzo ciekawych wniosków. Szczególne podziękowania przekazuję dla Trenera Krzysztofa Pytel za jego profesjonalizm i dobry kontakt z grupą. Polecam.

Arkadiusz MałeckiMenadżer ds. Kluczowych Klientów, Laboratorium Kosmetyczne Joanna

Krzysiek jest świetnym trenerem/szkoleniowcem. Znakomicie potrafi nawiązać kontakt z grupą. Jest jednym z nielicznych na tym rynku który posiada doświadczenie w biznesie farmaceutycznym po "obu stronach stołu", czyli zarówno producenckiej jak i kupieckiej. Jeśli potrzebujesz wzmocnić swój zespół w pracy z aptekami/sieciami aptek, wybór Krzyśka wydaje się cytując klasyka "oczywistą oczywistością".

Krystian SanewskiManager of Key Account Specialists, USP Zdrowie

Krzysiek, dzięki za inspirację i konkretną dawkę praktycznej wiedzy dla Teamu. Twoje książki i umiejętne wykorzystanie ich zawartości w praktyce już przynoszą efekty. Polecam każdemu kto szuka praktycznego podejścia do zarządzania rynkiem pharmy w Polsce.

Adrian MajorkiewiczSales Capability Manager, Reckitt Benckiser

Współpracowaliśmy z Krzysztofem podczas szkoleń i treningów dla KAM. Genialny szkoleniowiec min. w zakresie zarządzania budżetem. Ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz umiejętność efektywnego jej przekazania odbiorcom. Jeden z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję współpracować. Szczerze polecam.

Karolina WalczakNational Sales Manager, Boiron Polska

Jako właściciele aptek zauważyliśmy, że z uwagi na intensywne zmiany informatyczne wywołane wprowadzeniem m.in e-recept, spadło zaangażowanie personelu w kompleksową obsługę pacjentów (doradztwo, opiekę farmaceutyczną).

Aby zaradzić zaistniałej sytuacji, zaprosiliśmy do współpracy Pana Krzysztofa Pytel celem przeprowadzenia szkolenia pracowników naszych aptek z „rekomendacji w aptece”. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Krzysztof posiada dużą znajomość problemów trapiących polskie apteki. Jest praktykiem, pracującym w branży długie lata. W sposób bardzo przystępny, a jednocześnie stanowczy zwracał uwagę na problem komunikowania się z pacjentem, tak aby kreować jego decyzje zakupowe. Dużą uwagę poświęcił rekomendacji komplementarnej, doradzaniu poszerzanie koszyka zakupowe, tak aby pozostać w zgodzie z etyką farmaceuty. Zajęcia miały charakter warsztatowy, każdy mógł przećwiczyć nowe umiejętności. Wyszliśmy ze szkolenia z przeświadczeniem, że teraz „będzie łatwiej”, mamy nadzieję, że pacjent będzie zadowolony, a my jako przedsiębiorcy liczymy na wzrost zysku. W najbliższym czasie przewidujemy dalszą współpracę z Panem Krzysztofem.

Iwona Jeszke-Ochendal, Andrzej OchendelWłaściciele, Apteka Asklepios

Pan Krzysztof Pytel w czerwcu 2016 r. pełnił w naszej organizacji funkcję doradcy z zakresu zarządzania zakupem - sprzedażą. Celem naszej współpracy było wskazanie obszarów rozwoju, którymi była przede wszystkim gospodarka magazynowa i zarządzanie kategorią.

Pan Krzysztof wykazał się doświadczeniem i głęboką wiedzą w powyższym temacie. Program szkolenia został przygotowany z dużą starannością, a jego realizacja spełniła całkowicie nasze oczekiwania.

Mieliśmy możliwość poznać Pana Krzysztofa jako organizatora, a dzięki swoim wysokim umiejętnościom interpersonalnym stworzył wyjątkową dla zespołu uczestników szkolenia.
Właściwie dobrana metodyka pozwoliła opracować schematy, które po wdrożeniu pozwoliły zrealizować cele biznesowe.

Pan Krzysztof cieszy się naszym dużym zaufaniem,a Jego wiedzę przy współpracy wykorzystujemy do dnia dzisiejszego. W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji na Jego temat.

Tomasz PłonkaWiceprezes Zarządu, Pharmacy Solutions sp. z o.o.

W ostatnich latach zrealizowałam kilka szkoleń zamkniętych dla mojego zespołu. Szkolenia dotyczyły sprzedaży i negocjacji z sieciami aptecznymi - trener Krzysztof Pytel. Bardzo wysoko oceniam jakość merytoryczną zrealizowanych szkoleń i doświadczenie praktyczne trenerów. Polecam, jeżeli szukacie Państwo szkoleń dla działu handlowego.

Bożena PierścionekKierownik Działu Obsługi Kluczowych Klientów, Polfa Tarchomin S.A.

Reprezentując firmę Naturell, uczestniczyłyśmy w szkoleniu "Tajniki współpracy z sieciami aptek" prowadzonym przez Krzysztofa Pytel. Zakres szkolenia w pełni spełnił nasze oczekiwania. Wiedza i doświadczenie Trenera oraz forma prezentacji zagadnień, umożliwiły nam przyswojenie wiedzy oraz praktyczne przećwiczenie nowych umiejętności.

Zagadnienia poruszane na szkoleniu były bardzo przydatne w naszej codziennej pracy i zdecydowanie pomogły lepiej przygotować się do współpracy i negocjacji z kluczowymi klientami naszej firmy.

Rekomendujemy szkolenia prowadzone przez Krzysztofa Pytel jako efektywne narzędzie rozwojowe.

Anna Zawada-PytkaKierownik Przedstawicieli Farmaceutycznych, Naturell

W 2015 roku Pan Krzysztof Pytel przeprowadził dla naszej firmy szkolenie dla pracowników aptek obejmujące tematykę:

delegowanie i rozliczanie z zadań, motywowanie pracowników i zarządzanie zespołem w aptece. Pan Krzysztof wykazał się bardzo wysokim poziomem wiedzy oraz umiejętności trenerskich. Program szkolenia i ćwiczenia były przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami oraz poprowadzone przez trenera bardzo rzetelnie i ciekawie. Tym samym rekomenduję trenera jako terminowego, rzetelnego oraz wysoce merytorycznego partnera do realizacji projektów szkoleniowych i consultingowych.

Magdalena NiedzwiedzkaDyrektor Operacyjny, Sieć Aptek Niezapominajka

Cechujące go sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego w sytuacjach stresowych, Krzysztof z powodzeniem pełnił powierzone mu funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Krzysztofa idealnym pracownikiem, głęboko zaangażowanym w działalność firmy i identyfikującym się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Krzysztof stanowi doskonałą wizytówkę formy zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami. Bardzo profesjonalnie wspominam pracę z Krzysztofem z tego okresu

Łukasz SzpikowskiSenior Key Account Manager, Coty Polska Sp. z o.o.

Z Krzysztofem miałam przyjemność współpracować dwa razy. Pierwszy raz gdy zajmował stanowisko District Menagera, kolejny raz gdy objął stanowisko Dyrektora Działu Farmaceutycznego w Firmie Cederroth. W obu przypadkach Jego pracę charakteryzował profesjonalizm, perfekcyjne przygotowanie do pracy, nietuzinkowe nowatorskie pomysły , otwartość oraz duża dawka empatii. Krzysztof ma niesamowity dar scalania zespołu. Pamiętam każdy panel szkoleniowy jaki prowadził. W moim odczuciu Krzysztof jest urodzonym liderem z ogromnym talentem trenerskim.

Kamila MichalskaReprezentant Medyczny, Novartis Poland

Planowane aktywności dotyczyły aktywności w placówkach medycznych jak i w aptekach. Współpraca opierała się na skutecznej i szybkiej komunikacji. Realizowanie projektu od etapu planowania po całe wdrożenie oraz zarządzanie było dzięki udziałowi Pana Krzysztofa klarowne, zawsze na czas i podane w formie wysokich kompetencji. Dodatkowo uśmiech, dobra energia i budowanie atmosfery zaangażowania w zespole to wyjątkowa i naturalna umiejętność Pana Krzysztofa. Rezultatem tych działań jest obecność do dziś wprowadzanych ówcześnie na rynek trudnych do promocji produktów.

Michał DąbskiDyrektor ds. Rozwoju, Radfarm Sp. z o.o.

Pracowaliśmy razem z Krzysztofem zarówno przy rozwoju kompetencji sprzedażowych OTC całego zespołu sprzedażowego OTC, jak i przy konkretnej strategii handlowej wprowadzenia nowej marki na rynku farmaceutycznym. W obu przypadkach jego wsparcie było optymalnym połączeniem rzetelnej wiedzy merytorycznej z jej praktycznym ujęciem biznesowym. Jeśli dodać do tego świetny kontakt ze szkolonym zespołem i jasny, ale też bardzo wiarygodny sposób przekazania wiedzy, to mamy receptę na podniesienie kompetencji zespołu 🙂

Maciej RutkowskiMarketing Manager OTC; Zentiva Polska

Z Krzysztofem miałem okazję współpracować przy okazji realizacji cyklu szkoleń dla personelu sieci aptek "Apteka Zawiszy". Projekt bardzo wymagający z uwagi na zróżnicowany zakres kompetencji uczestników. W szkoleniach brali udział kierownicy i personel fachowy aptek stacjonarnych oraz zespół apteki internetowej. Szkolenia spełniły nasze oczekiwania w każdej z wydzielonych grup i spotkały się z dużym zaangażowaniem uczestników. Liczymy na ciąg dalszy.

Krzysztof MłynarczykE-commerce Manager, Apteka Zawiszy

Współpracowaliśmy z Krzysztofem podczas licznych szkoleń i treningów indywidualnych dla PH, KAM. Czerpię rozwiązania z obydwu książek "Rekomendacja w aptece" i "Konkurencyjna apteka". Kalkulator ceny w użyciu cały czas.

Cezary TarabanNational Sales Manager, Paul Hartmann Polska sp. z o.o.

Bardzo polecam usługi Krzysztofa w zakresie szkolenia zespołów sprzedażowych ze współpracy z klientem biznesowym, które w znaczącym stopniu przyczyniają się do poprawy efektywności pracy PF/KAM. Wszystkie szkolenia jakie przeprowadzał Krzysztof zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, do czego w znaczącym stopniu przyczynia się indywidualne podejście Krzysztofa oraz jego wiedza jako praktyka biznesu co bardzo przekonuje szkolonych do przekazywanej wiedzy. Najlepszy jak dla mnie Trener z jakim przyszło mi współpracować! Polecam!

Marcin PietrychaNational Sales Manager, A&D Pharma

Firma Wipasz zorganizowała, szkolenie dla pracowników działu handlowego, marketingu oraz kadry zarządzającej działu produkcji, zatytułowane: "Rola celów, zadań i komunikacji w budowaniu efektywnego biznesu". Jesteśmy zadowoleni z poziomu merytorycznego szkolenia. Zaangażowanie trenera, Krzysztofa Pytel na każdym etapie było dla nas bardzo cenne i stanowiło gwarant sukcesu szkolenia. W ankiecie przeprowadzonej wśród naszych pracowników szkolenie uzyskało wysokie wyniki, co stanowi najlepsze świadectwo. Polecam.

Joanna BudzichowskaSpecjalista Ds. Marketingu, Wipasz S.A

W związku z planowanymi działaniami, mającymi na celu rozwój współpracy z klientami sieciowymi, podjęliśmy się realizacji projektu, który ze względu na swoją specyfikę, łączącą udział managerów naszej organizacji oraz menedżerów i pracowników sieci aptek, bez wątpienia był dużym wyzwaniem. Przygotowanie projektu oraz jego pełną realizację, powierzyliśmy trenerowi Panu Krzysztofowi Pytel, który przygotował dla nas kompleksowy, 3-etapowy projekt szkoleniowy. Projekt przygotowany przez Pana Krzysztofa, w pełni zrealizował nasze potrzeby, jak również wniósł do naszych planów dodatkowe i innowacyjne rozwiązania. Szkolenia zostały przygotowane i zrealizowane na najwyższym poziomie. Trener wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem opartym nie tylko na rynku farmaceutycznym ale również na innych branżach. Projekt nie tylko przygotował nas do realizacji planowanych działań, ale również był okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów pomiędzy naszym zespołem a zespołem sieci aptek, które zaprosiliśmy do współpracy.

Rekomenduję Krzysztofa Pytel, jako doskonałego partnera do realizacji ambitnych i nieszablonowych projektów szkoleniowych. Z pewnością nasza współpraca będzie nadal kontynuowana.

Tomasz RadwanDyrektor Sprzedaży Consumer Health Care, Boehringer Ingelheim

W imieniu swoimi oraz Regionalnych Koordynatorów i Przedstawicieli Handlowych pragnę bardzo podziękować Krzysztofowi Pytel za przygotowane dla naszej firmy 2-dniowe szkolenie oraz 1-dniowe warsztaty "Współpraca i negocjacje z sieciami aptek". Wszyscy zgodnie uznaliśmy szkolenie za bardzo wartościowe i przydatne w naszej codziennej pracy. Pomoże nam ono lepiej i profesjonalnie przygotować się do spotkań z klientami jak i rozmów rocznych. Szczególnie cenne były zajęcia praktyczne, gdzie mogliśmy analizować konkretnych naszych klientów w celu poprawy efektywności współpracy. Materiały oraz praktyczne rady , które otrzymaliśmy są dla nas bardzo cenne i chętnie będziemy do nich wracać.

Rekomenduję Krzysztofa Pytel jako skutecznego Trenera.

Przemysław PopławskiKrajowy Menadżer Sprzedaży, Inter Fragrances

W 2013 roku potrzebowałem pomocy w nawiązaniu kontaktów handlowych z nowymi, dużymi klientami, bez wahania poprosiłem Krzysztofa o pomoc. I tu po raz kolejny potwierdził się jego profesjonalizm i doświadczenie w zarządzaniu projektami różnej skali i stopniu skomplikowania. Krzysztof pomógł nam jasno określić nasze najmocniejsze strony oraz wypracować spójną strategię komunikacji. Wg jego wskazówek przygotowaliśmy niezbędne materiały oraz plan działań. Ciężar pierwszych spotkań i kontaktów wziął na siebie Krzysztof. Zdolności interpersonalne oraz wielkie zaangażowanie jakie włożył w ten projekt zaowocowało nawiązaniem współpracy z jednym z największych banków działających w Polsce. Różne osoby spotykamy na drodze naszego życia. Krzysztof nigdy mnie nie zawiódł. On jest chyba jeszcze z tej epoki kiedy na drewnianych statkach pływali ludzie z żelaza.

Wojciech TrypućCzłonek Zarządu, Koncept sp. z o.o.

Szkolenie „Dobre praktyki w pracy Lidera Sprzedaży” było bardzo profesjonalnym szkoleniem dla kadry menadżerskiej. Przyjęta przez Pana Krzysztofa technika szkolenia oraz sposób jego przeprowadzenia wymusiło wysokie zaangażowanie uczestników, co znacznie wzmocniło szybkość przyswojenia sobie nowych wiadomości oraz ich utrwalenia. Szkolenie prowadzone było w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, oparty na licznych przykładach i poparte wyczerpującymi komentarzami. Pomysły oraz praktyki na profesjonalne zarządzanie były dla uczestników nieocenioną pomocą i wskazówką do wykorzystania w codziennej pracy. Wiedza oraz doświadczenie zawodowe Pana Krzysztofa a także sposób przekazania tej wiedzy był na bardzo wysokim poziomie. Duże doświadczenie w roli trenera, pozwoliło Panu Krzysztofowi na szybkie zorientowanie się w potrzebach grupy szkoleniowej i zmianę sposobu prowadzenia szkolenia w stosunku do wcześniej przygotowanej, tak aby szkolenie było jak najbardziej efektywne i przyniosło korzyści uczestnikom.

Izabela SekułaSpecjalista ds. Zapewnienia Wzrostu Efektywności Sprzedaży i Obsługi Klientów, UPC Polska

W latach 1999 - 2004 Pan Krzysztof Pytel pełnił funkcję Przedstawiciela Handlowego w firmie NAVO. W tym czasie byłem jego bezpośrednim przełożonym. Praca Krzysztofa była dobrze zorganizowana i sumiennie wykonywana. Zawsze dokładał wszelkich starań, by cele jakie przed nim stawiałem były w pełni realizowane. Jest osoba ambitną i zdeterminowaną do osiągania celów zawodowych jakie są przed nim stawiane, jak również jego osobiste ambicje zawodowe sięgają bardzo wysoko, czego dowodem może być z pewnością jego dalszy rozwój i awanse w Cederroth Polska, w której zdecydował się kontynuować karierę zawodową po opuszczeniu NAVO. Rekomenduję osobę Krzysztofa Pytla jako godnego zaufania współpracownika.

Jacek UrbańskiRegionalny Kierownik ds. Handlowych, NAVO

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną!