o Mnie

Współpracowałem z wieloma czołowymi firmami na rynku polskim

Przez kilkanaście lat pracy biznesowej tworzyłem, współtworzyłem, wdrażałem i realizowałem strategie marketingowe i sprzedażowe dla różnych kategorii produktowych i różnych kanałów sprzedaży. Moje doświadczenie obejmuje również pracę w ramach międzynarodowego zespołu, którego zadaniem było kreowanie strategii marketingowej dla jednej z marek międzynarodowych obecnej w kilkunastu krajach Europy, dzięki czemu wiem jak odpowiednio dopasować działania z uwzględnieniem specyfiki konkretnych rynków. Tworzyłem i zarządzałem działem sprzedaży i trade marketingu.

Współpracując ze mną masz pewność, że wiedza z której korzystasz jest wiedzą z jednej strony praktyczną, z drugiej ugruntowaną szeroką i wieloletnią edukacją.

Od ponad 20 lat związany jestem z rynkiem farmaceutycznym i FMCG. Doświadczenie zdobywałem zarówno po stronie producenta jak i sieci aptek. Po stronie dostawcy zarządzałem działem Trade Marketingu, jako Dyrektor Sprzedaży rozwijałem sprzedaż w kanale farmaceutycznym a jako Prezes Zarządu odpowiadałem za rozwój nowej spółki. Po stronie sieci aptek zdobyłem doświadczenie jako Category Manager odpowiedzialny za współpracę z dostawcami. Prowadzę krótko i długoterminowe projekty Interim Management oraz konsultingowe dla aptek, optymalizując kategorię, ekspozycję (merchandising), ceny i marże. W obszarze szkoleniowym specjalizuję się w szczególności w szkoleniach zespołów sprzedaży firm farmaceutycznych (KAM, Kierownicy Regionalni, Przedstawiciele Handlowi), oraz aptek gdzie szkolę Kupców, Category Managerów i kierowników aptek. Jestem autorem wyspecjalizowanego programu szkoleniowego dla farmaceutów I-go stołu, którego realizacja skutecznie zwiększa efektywność sprzedażową.

 

Występowałem na wielu konferencjach jak również jestem autorem publikacji w prasie branżowej. Współpracuję z Okręgowymi Izbami Aptekarskimi, którym dostarczam szkolenia on-line, punktowane punktami edukacyjnymi "miękkimi".

 

Ukończyłem magisterskie studia pedagogiczne oraz podyplomowe studia menedżerskie Executive MBA Instytutu Ekonomii Polskiej Akademii Nauk. Zestawienie wykształcenia pedagogicznego i biznesowego oraz wieloletnie doświadczenie, stanowi mocny fundament moich umiejętności menedżerskich i trenerskich.

 

Dni szkoleniowe i konsultingowe

Współpracujące firmy

Zadowolonych uczestników

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Telefon: (+48) 695 672 851

e-mail: krzysztof.pytel [at] szkolenia-biznes.pl

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Wiadomość wysłana

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!